logo_21.jpg, 82kB

Mezinárodní výstava České Budějovice
27.9.2008

Rozhodčí : P.Řehánek, CZ

Kolie dlouhosrstá
Přihlášeno :
Vystaveno :

BOB One More Night African Gold


Psi třída dorostu
VN1 Ready to Go African Gold – 8. 3. 08 (Glen Morristone's Hope Sweet Love x Old Golden Gates Lorien of Manico) ch. J. Reslerová, m. J. Reslerová + M.Brucknerová


Psi třída mladých
V1, CAJC, BOB One More Night African Gold – 6. 5. 07 (Hokus Pokus vom Adlerwappen x Silver Dream P.S. I Love You) ch. J. Reslerová, m. O. Loský

V2 Iridescent Designed for Solreven – 31. 7. 07 (Ch. Silence is Gold des Marecages du P. x Yylie vom Belvedere) ch. De Jong Mariam, m. L. Petrášková + L. Kucková

V3 Zinger Noko Bohemia – 18. 9. 07 (Nyitramenti Royal Gesture x Do You Love Me Noko Bohemia) ch. + m. J. Novák


Psi mezitřída
V1, CAC Bells z Jasmínových hor - 16.2.2007 (Funky Town Percy of Kassiopeia, VDHCh x Unser Pünktchen Sanya of Kassiopeia) ch. Kolátková Monika, m. Ing.Šafaříková Linda

VD2 Axell Golden Bloom - 30.1.2007 (Ashley Noko Bohemia x Iris z Beskydských pastvin) ch. Janýšková Zuzana, m. Němečková Pavla


Psi třída otevřená
V1, CAC Keep Cool African Gold - 30.6.2006 (Erin Krásná Louka, IntCh, CZ-SK-PLCh x Here´s a Heart African Gold, CZJCh) ch. Bc.Reslerová Jitka, m. Crha Ladislav


Psi třída šampionů
V1, CAC, CACIB Ch. Prince of Sunlight Quenchless Love – 15. 6. 05 (Ch. Amalie Mild Winter x Ch. Prince of Sunlight Black Hurrican) ch. J. Szalczinger, m. L. Petrášková + J. Szalczinger

V2, resCAC, resCACIB ICh. Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia – 27. 3. 03 (Bewilder Boomerang of Kassiopea x Elfi vom Traumland) ch. I. Eggert, m. E. Náhlovská


Feny třída dorostu
VN Baabda Baffee Aratinga - 17.2.2008 (Canón from Graslic Hills x Venecia Live is Life of Kassiopeia) ch. Bc.Mecerová Petra, m. L. Hejdová


Feny třída mladých
V1, CAJC Of Course African Gold - 6.5.2007 (Hokus-Pokus vom Adlerwappen, IntCh, VDHCh, DtJCh x Silver Dream P.S. I Love You, CZ-SKCh) ch. J.Reslerová, m. M.Pešátová

VD2 New Face African Gold – 27. 3. 07 (Frosty Ice of African Gold x Tisha´s Black Minx von Old Tom) ch. J. Reslerová, m. L. Dušková

VD3 Now or Never African Gold - 27.3.2007 (Frosty Ice African Gold x Tisha´s Black Minx von Old Tom) ch. Bc.Reslerová Jitka, m. Matoušková Tereza

VD4 Genever Gold Moravia Galaxy – 21. 10. 07 (Double Scotch Gold Uniform x Beatris Gold Moravia Galaxy) ch. L.Eliášová, m. L. Vlášek


Feny mezitřída
V1, CAC, CACIB Wonderful Dream Windie of Kassiopea – 10. 12. 06 (Roysta´s Earth Wind N Fire x Kaum zu Glauben Kimme of Kassiopea) ch. I. Eggert, m. E. Náhlovská

V2, resCAC, resCACIB Evanescent Love Leawrey - 7.12.2006 (Aaronwell Antique Gold at Brilyn, GBCh x Blessed Jane Leawrey) ch. + m. Kucková Libuše

VD3 Over the Top African Gold - 6.5.07(Hokus Pokus vom Adlerwappen x Silver Dream P.S. I Love You) ch. J.Reslerová, m. J.Reslerová + K.Gajdoštíková, MUDr.

VD4 No Limits African Gold – 27. 3. 07 (Frosty Ice African Gold a Tisha´s Black Minx vom Old Tom) ch. J. Reslerová, PhDr. M. Pešátová

VD Gina Gold z Chýnovské jeskyně – 1. 2. 07 (Big Gold Bear Noko Bohemia x Ania Gold Zlatá Chalkie) ch. + m. L. Macháčková


Feny třída otevřená
V1, CAC Celine Gold od Dennynky – 29. 8. 2006 ( Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia x Angelika Gold od Dennynky) ch. M. Setichovská, m. R. Gallistová



Rozhodčí : P.Řehánek, CZ

Kolie krátkosrstá
Přihlášeno :
Vystaveno :

BOB Honey Krásná Louka


Psi třída dorostu
VN1 Black Space Leneli – 6.1.2008 (Čoro Moro Nirreterrit x Helga Neitin Wellamo) ch. L.Fránková, maj. L. Chvojanová


Psi třída mladých
V1, CAJC Bandar-Šáh Bila Kaífa - 27.9.2007 (Rowvale River Rider x Sandcastle´s Swing n´Smile) ch. Bc. Ungerová Dita, m. Říhová Zuzana


Feny třída mladých
V1, CAJC Icy Krásná louka - 6.6.07 (Cake Krásná louka x Beauty Krásná louka) ch. M. Ouředníková, m. T. a L. Hillebrantovi

V2 Flying Heartbreakers Elisa Doolittle – 19.6.07 (Moon Walker from Misstoff x Beautifull Baroness Victoria of Flying Heartbreakers) ch. M. Paulus, m. P. Kůsová


Feny třída střední
V1 Abigale of Bohemia Balada – 6. 1. 07 (Be My Lord „Nelson“ of Flying Heartbreakers x Gaya Krásná Louka) ch. S. Havlíčková, m. P. Kůsová



Feny třída šampionů
V1, CAC, CACIB, BOB Honey Krásná Louka – 5.3.2006 (OneWay's Miraculix x Beauty Krásná louka), ch. a m. M. Ouředníková



Rozhodčí : T. Havelka, SK

Šeltie

BOB Pepper From Lady Lucia


Psi třída štěňat
VN1 X-Walda ze Zlaté hvězdy - 31.03.08 (Jack Sparrow ze Zlaté hvězdy X Arleta Balambi) ch. D. Tučková, m. M. Janíček + A. Jindová


Psi třída dorostu
VN1 Francesco Manepo Ideál - 28.02.08 (Jack Sparrow ze Zlaté hvězdy x Connie Manepo Ideál) ch. Z. Nekvapilová, m. R. Valentová


Psi mezitřída
V1, CAC, CACIB, BOB Pepper From Lady Lucia - 30.05.07 (Abbi von der Rauhen Hecke x Twilight from Marmorea's Shelter) ch. K. Haapsaari, m. Z. Heřmanová

V2 Käpäläkoplan Moonstone - 09.05.07 (Moorwood Caribbean Blue Lover x Sunsweet Din up Girl) ch. K. Haapsaari, m. Z. Heřmanová


Psi třída šampionů
V1, CAC, r.CACIB Ch. Milesend Broomhouse Antique Gold - 02.04.02 (Milesend Gold Edition x Milesend Stormgirl) ch. S. M. Barton, m. M. Svobodová


Feny třída dorostu
VN1 Extáze z Ďáblovy studánky - 10.03.08 (ICh. Katiedale Ace of Spades x Ch. Kimona z Ďáblovy studánky) ch. + m. M. Svobodová


Feny třída mladých
V1, CAJC Debbie Gold Pharlap - 09.09.07 (Irbin z Vesničky u hranic x Žulinka Tedor z Klení) ch. + m. J. Pillarová

V2 Drixi Gold Pharlap - 09.09.07 (Irbin z Vesničky u hranic x Žulinka Tedor z Klení) ch. + m. J. Pillarová

VD3 Adélka Chlupaté štěstí - 11.08.07 (Elliot Golden Fleece du Clos des Eperviers x Perpetum Mobile z Ďáblovy studánky) ch. I. Maříková, m. J. Pilečková


Feny mezitřída
V1, CAC, CACIB Elegance Fort Fox - 17.04.07 (Sensusan Koh-I-Jus x Evening Star z Ďáblovy studánky) ch. + m. V. Lišková

V2, r.CAC, r.CACIBJCh. Flower ze Skalní vyhlídky - 10.11.06 (Mybackens Bonny M x Ch. Barbie Girl Smaal Kim) ch. E. Kalendová, m. M. Hejduková


Feny třída šampionů
V1 Ch. Dolloress z Heřmanova dvora - 01.12.06 (ICh. Moorwood Caribeean Night Trophy x Doris ze Zlaté hvězdy) ch. M. Heřmanová, m. M. Heřman